Grzechy Naszych Przodków

Ruszamy!
kliknij na nazwę, by rozwinąć całą wiadomość

Ruszamy z kampanią Grzechy Naszych Przodków, dziejącą się w uniwersum Gasnących Słońc. Po wstępnym spotkaniu ustaliliśmy, że głównymi tematami przewodnimi mają być akcja, eksploracja i technologia, a postacie będą się znały od relatywnego niedawna i miały wspólny cel.

Stwórzcie stronę dla swoich postaci za pomocą plusa w prawym górnym rogu i umieśćcie tam o nich informacje. Od tych najbardziej podstawowych, jak wygląd, zachowanie i cechy charakterystyczne, po oficjalną historię, którą każdy, kto włożyłby w to trochę wysiłku, mógłby odkryć. Na rzeczy tajne, haniebne i wstydliwe przyjdzie czas później, więc pamiętajcie o nich, ale na razie nigdzie nie umieszczajcie.

Moja propozycja co do wzoru strony postaci:

Wygląd fizyczny można też znaleźć i dodać zdjęcie

Zachowanie opis w różnych sytuacjach czy środowiskach

Stowarzyszenie zarówno przeszłe, jak i obecne, wraz z rangą w tychże

Rodzina wystarczy określić relacje, nie trzeba się na razie o nich rozpisywać. Jeżeli jakiś enpec będzie nam potrzebny, to w przyszłości poproszę o stworzenie mu własnej podstrony.

Znajomości j/w, skoncentrujcie się na najważnieszych

Jeżeli uważacie, że coś pominąłem, albo macie jakiś ciekawy pomysł na inne ważne rzeczy, to spokojnie dodawajcie.

A w razie pytań czy wątpliwości nie zwlekać i dawać mi znać. Proszę przy tym o zrobienie tego do niedzieli (włącznie).

View

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.